انواع مختلف بست شیشه

بست نگهدارنده‌ شیشه روی میز از انواع یراق آلات می باشد که برای اینکه بتوان شیشه را بر روی چوب یا متریال دیگر نگه داشت مورد استفاده قرار می گیرد .  البته نگهدارنده ی شیشه و چوب جهت ایجاد فاصله بین شیشه و سطوح دیگر هم عملکرد دارد .

انواع بست نگهدارنده شیشه

نگهدارنده شیشه روی میز که به نام بست نیز شناخنه می شود برای وسایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع متفاوتی در بازار موجود است . برای مثال بست نگهدارنده شیشه درارتفاع های متفاوتی تولید می شود تا برای وسایلی که قصد دارید بین شیشه و میز بگذارید ، فضای کافی موجود باشد .

انواع بست شیشه به چوب با توجه به کارکرد هایشان با نام‌های متفاوتی عرضه می شوند و اگر قصد خرید نگهدارنده‌ دارید جهت انتخاب صحیح بایستی با انواع این بست‌ ها آشنایی لازم را پیدا کنید .

بست آتاژور مناسب طبقات افقی

بست آتاژور برای استفاده در طبقات افقی مثلطبقات جلوی آینه،طبقات داخل فروشگاه و یا دکور های خیلی لوکس بسیار مناسب است. بست آتاژور در سایز های مختلفی به در بازار موجود است تا برای همه یطبقات افقی با هر سایزی مورد استفاده قرار گیرند.

بست نگهدارنده آینه با مهار ۳۶۰ درجه

پایه نگهدارنده آینه رومیزی یابست آینه، آینه را به‌ صورت‌ عمودی حفظ می کند و از سه جهت پایین، بالا و کنار آن را نگه می دارد .

پایه نگهدارنده شلف برای نصب طبقات افقی

 بست شلف یکی از بهترین راه های نصب طبقات افقی روی دیوار ها می باشد که در پشت تخته ی مورد نظر مخفی می شود و اثری از آن به جای نمانده و از بیرون به هیچ وجه دیده نمی شود . بست شلف در مدل های بسیار متنوعی به بازار عرضه می شود که البته بهترین آن،نگهدارنده شلف توکار شناخته شده است .

بست خار طبقه کابینت، ساده‌ترین بست شیشه و چوب

ساده‌ ترین بست شیشه و چوب، خار طبقه می باشد. خار طبقه‌ ها که در مدل‌ های شیشه ای، اورینگی و مکنده تولید می شوند و در بازار موجود هستند ، عموما براینگهدارنده طبقه شیشه ای یا داخل کابینت‌ های چوبی مورد استفاده قرار می گیرد .

اشتراک گذاری

کاربر گرامی اگر از محتوا موجود در این صفحه خوشتان آمده است می توانید توسط دکمه های زیر آن را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

فیسبوک
توئیتر
لینکداین
واتساپ
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *